ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » آزمون زبان تافل TOEFL برای کنکور لیسانس به پزشکی

آزمون زبان تافل TOEFL برای کنکور لیسانس به پزشکی

در تاریخ : 21 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1050
  • Like
  • 0
آزمون تافل به عنوان مهمترین و معتبرترین تست سنجش دانش زبان در دنیا مطرح است و بکار گرفته مى شود. پس اگر بتوانید نمره دلخواهی در آزمون تافل ، نه تنها می توانید در کنکور لیسانس به پزشکی شرکت کنید، بلکه این مدرک زبان برای مهاجرت و دستیابی به سطح زبان ایده آل مفید خواهد بود. این آزمون، مهارت در بخشهای شنیداری، گفتاری، نوشتاری، و درک مطلب انگلیسی را مورد سنجش قرار می‌دهد.

تافل کتبی یا PBT یک آزمون زمان بندی شده است که از سه بخش اصلی تشکیل شده است:
۱- بخش شنیداری     ۵۰ پرسش     ۳۵ دقیقه
۲- بخش ساختار و نگارش     ۴۰ پرسش     ۲۵ دقیقه
۳- درک مطلب     ۵۰ پرسش     ۵۵ دقیقه

آزمون تافل اینترنتی iBT بخش جدیدی با عنوان «بخش گفتاری» یا  Speaking دارد و در مقابل، بخش ساختار Structure   که در آزمونهای کتبی و کامپیوتری وجود داشت، حذف شده است. گرامر بطور غیرمستقیم در بخشهای دیگر این آزمون مورد سنجش قرار می‌گیرد. سخنرانی‌ها و گفتگوها در بخش شنیداری Listening طولانی‌تر شده‌اند و خلاصه نویسی note taking  نیز دیگر مجاز می‌باشد. در بخش درک مطلب Reading، نوع سؤالات متنوع‌تر شده و بعنوان مثال از شرکت کنندگان خواسته می‌شود اطلاعات را طبقه‌بندی کنند و یا جدولی را پر کنند. تایپ کردن هم در بخش نوشتاری دیگر الزامی است.
سیستم امتیاز دهی در آزمون تافل اینترنتی iBT در هر مهارت نمره ۳۰ را حداکثر اختصاص خواهد داد که نهایتا در ۴ مهارت به حداکثر نمره ۱۲۰ خواهد رسید.

داوطلبین علاقه مند به شرکت در  آزمون تافل می توانند جهت مشاوره در زمینه چگونگی شرکت در این آزمون ، منابع، نحوه مطالعه و آمادگی برای شرکت در آزمون تافل   برای  کنکور لیسانس به پزشکی با گروه آموزشی استاد رضا زاده که با بهره گیری از مشاورین مجرب و متخصص که خود دارای نمره های بالا در این آزمون بوده و  آماده ارائه خدمات مشاوره در این زمینه می باشد، تماس حاصل نمایند.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود