ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » شرایط و زمان ثبت نام آزمون ليسانس به پزشکی 97-96 دوره دهم

شرایط و زمان ثبت نام آزمون ليسانس به پزشکی 97-96 دوره دهم

در تاریخ : 21 آبان 1395
نظرات : 1
بازدیدها : 11178
 • Like
 • 1
شرایط و زمان دقیق ثبت نام برای آزمون لیسانی به پزشکی هر ساله در نیمه دوم سال اعلام می شود. اما داوطلبین محترم باید از چندین ماه قبل خود را آماده این آزمون نمایند. بر اساس دفترچه راه نمای سال قبل در صورت اعمال نشدن تغییرات خاص، شرایط و زمان ثبت نام به شرح زیر خواهد بود:

o  برخورداري ازشرايط عمومي تحصيل رايگان
o  دانش آموخته مقطع كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته كليه رشته هاي گروه علوم پزشكي و گروه هاي آزمايشي علوم رياضي و فني و علوم تجربي
o  دارا بودن حداكثر 25 سال سن در زمان ثبت نام آزمون(متولدين25 ديماه 1370 به بعد) در مورد كساني كه داراي كارت پايان خدمت باشند مدت خدمت نظام وظيفه به حداكثر سن آنان اضافه مي-گردد.
o  دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت دائم از نظر نظام وظيفه (در مورد آقايان).

o  تبصره- كساني كه خدمت نظام وظيفه آنان حداكثر تا قبل از شروع نيمسال سال تحصيلي 97-1396(زمان ثبت نام) به اتمام مي¬رسد مي¬توانند به صورت مشروط در آزمون شرط كنند. بديهي است كه در صورتي كه پذيرفته شدگان در آزمون تا زمان ثبت نام كارت پايان خدمت دريافت نكرده باشند، قبولي آنان كان لم يكن تلقي خواهد شد. دانشگاه هيچ مسئوليتي در مورد مكاتبه با سازمان نظام وظيفه و اخذ مجوز يا مهلت ندارد. دانشگاه هيچ مسئوليتي در مورد خسارات احتمالي كه از اين ناحيه به داوطلب وارد مي¬شود ندارد.
o  دانش آموختگان و دانشجويان مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري اعم از دانشگاه¬هاي سراسري و آزاد و غيره حق شركت در آزمون را ندارند.
o  دارا بودن معدل كل ديپلم بالاتر از 18
o  دارا بودن معدل مقطع كارشناسي بالاتر از 16
o  دارا بودن يكي از مدارك زبان انگليسي به شرح زير:
 داوطلباني كه مدرك زبان ندارند مي توانند به صورت مشروط در آزمون شركت كنند. بديهي است در صورتي كه پذيرفته شدگان در آزمون مدرك زبان خود را ارائه ننمایند، قبولي آنان كان لم يكن تلقي خواهد شد. امكان ثبت نام مشروط، ارائه مرخصي تحصيلي و يا ذخيره قبولي و ساير موارد نيز به هيچ وجه وجود ندارد. دانشگاه هيچ مسئوليتي در مورد خسارات احتمالي كه از اين ناحيه به داوطلب وارد مي شود ندارد.

o  مشمولان طرح نيروي انساني كه مشغول گذراندن طرح مي باشند مي بايست در صورت قبولي نسبت به ترخيص از طرح اقدام نمايند.
o  قبولي در آزمون چند مرحله اي پذيرش (كتبي ، مصاحبه وفراشناختي

داوطلبین علاقه مند به شرکت در  آزمون لیسانس به پزشکی  می توانند جهت مشاوره در زمینه چگونگی شرکت در این رشته ، منابع، نحوه مطالعه و آمادگی برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی با گروه آموزشی استاد رضا زاده که با بهره گیری از مشاورین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات مشاوره در این زمینه می باشد، تماس حاصل نمایند.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظرات :
 1. 
  میهمان
  Rad  در تاریخ : 16 آذر 1395 09:09
  با سلام....میسه بگید برای ثبت نام ب کجا باید مراجعه کرد....سنجش میگه بما مربوط نمیشه....باید چه سایتی بریم و اینکه زمان ثبت نام امسال کی هست؟!ایا شهریور هم برگزار میشه؟!خیلی سپاس گزارم

  پاسخ  1
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود