ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » آزمون لیسانس به پزشکی

آزمون لیسانس به پزشکی

در تاریخ : 21 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1297
  • Like
  • 0
پذیرش دانشجوی پزشکی در بیش از ۱۷۰ دانشکده پزشکی جهان از مقطع کارشناسی می باشد و شماری از برترین دانشکده های پزشکی دنیا مانند هاروارد، جان هاپکینز و پنسیلوانیا نیز در میان این دانشکده ها قرار دارند. اما در ایران پذیرش دانشجو برای رشته های پزشکی همزمان با کنکور سراسری بوده و همزمان با دیگر رشته ها ، نفرات برتر می توانند به رشته محبوب پزشکی وارد شوند.در ایران پیشنهاد پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی از سال های قبل از انقلاب وجود داشت اما اولین دوره پذیرش در سال 1386 با شرایط خاص و صرفا برای جذب دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان صورت گرفت.
 
به این صورت که مدارک مورد پذیرش مربوط به رشته های علوم پزشکی و معدل کارشناسی بالای 16 و مدل کل دیپلم بالای 18 و شرایط سنی داوطلبین هم 25 سال عنوان شد. ظرفیت پذیرش نیز برای داوطلبان بین 30 تا 50 نفر در نظر گرفته شد. 70 درصد آزمون به صورت کتبی و 30 درصد به صورت شفاهی صورت گرفت. اما نکته منفی آن اعلام عمومی پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی و  منابع آن در دی ماه و برگزاری آزمون در بهمن ماه همان سال بود! که آمادگی برای این آزمون را بسیار سخت و دشوار کرد.
 
عملا این آزمون در آن سال از حالت استاندارد خارج شد. در دوره های بعدی تغییراتی اعمال شد که شرایط را اندکی بهبود بخشید.  نکته اصلی در این بهبودی توانایی شرکت کردن کلیه مدارک کارشناسی رشته های علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی در این آزمون بوده است.

همیشه این آزمون در هاله ای  ابهامات بوده است! و قبولی در آن برای داوطلبین بسیار سخت و دشوار است.
دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده از مشاورین با تجربه در زمینه کنکور لیسانس به پزشکی استفاده می کند. در این دپارتمان روش های موفقیت در آزمون لیسانس به پزشکی در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی به پزشکی قرار می گیرد.
 
داوطلبان می توانند از روش های برنامه ریزی دروس آزمون لیسانس به پزشکی و همچنین منابع کمک آموزشی کنکور لیسانس به پزشکی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

خدمات مرکز مشاوره دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده برای کنکور لیسانس به پزشکی
o  روش های برنامه ریزی تحصیلی 
o  معرفی بهترین منابع کنکور لیسانس به پزشکی
o  معرفی شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی
o  ارائه روش های مطالعه دروس کنکور لیسانس به پزشکی
o  معرفی شرایط پذیرش در مراحل مختلف آزمون لیسانس به پزشکی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنکور لیسانس به پزشکی با مرکز مشاوره تحصیلی استاد رضازاده تماس بگیرید.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود