ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » آزمون MHLE برای کنکور دکترای وزارت بهداشت

آزمون MHLE برای کنکور دکترای وزارت بهداشت

در تاریخ : 20 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1834
  • Like
  • 0
آزمون MHLEمخفف (Ministry of Health Language Exam) می باشد. 
MHLE آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت می باشد که بعضی از دانشگاههای داخل(به ویژه دانشگاه تهران) مجری آن می باشند از دانشجویانی که متقاضی دوره دکتری رشته های علوم پزشکی برگزار می شود. 

دانشجویان زیر مجموعه گروه علوم پزشکی و زیست شناسی که متقاضی شرکت در دوره دکتری می باشند ویا در حال تحصیل دکتری هستندبایستی یک نمره قبولی از آزمون MHLEرا به وزارت بهداشت ارائه دهند. 

توجه توجه: 
آزمون MHLE مانند آزمون MSRT در سطح تافل برگزار می شود ومشتمل بر 100پرسش استاندارد می باشد. ومهارت های زیر را آزمایش می کند. 
  
Section One:Listening Comprehension
Section Two:Grammar
Section Three:Reading Comprehension
  
این آزمون شامل : 
30 پرسش درک مطلب شنیداری 
40 پرسش واژگان ساختار ودستور زبان 
30 پرسش درک مطلب نوشتاری 

توجه توجه: 
مدت زمان آزمون 85 دقیقه می باشد و دارای 100 نمره می باشد. 
TOTAL TIME: 85 MINUTES
ضمنا نمره منفی ندارد. 

کسانی که مایل باشند به 30 سوال Listening به طور کامل جواب دهند می توانند با حضور در دوره های مکالمه فشرده گروه آموزشی استاد رضازاده می توانند به راحتی به این امر فایق آیند.
 
برای تسلط در بخش گرامر بایستی داوطلبین محترم کتاب (سبز رنگ)گرامر زبان عمومی ویژه ارشد وMHLEوMSRT تالیف استاد رضازاده را از انتشارات فرهنگ دریافت کرده وبعد از خرید این کتاب می تواند جهت مشاوره رایگان با گروه آموزشی رضازاده ارتباط بر قرار کنند.

ویژگی مهم این کتاب در این است که این کتاب خلاصه ای از نکات مهم را از کتاب ها ومنابع گوناگون گرامر (مثل grammar in use-grammar digest) در یکجا جمع کرده است و مطالعه آن برای افراد آسان می باشد. 
  
به منظور عملکرد بهتر در قسمت ریدینگ به داوطلبین عزیز توصیه می شود که از متنهای تافل های آزمون های گذشته استفاده کرده وآنها را چندین بار مطالعه کرده تا براحتی بتوانند به نوع سوالات مطرح شده در آزمون MSRT آشنایی داشته باشند.

داوطلبین علاقه مند به شرکت در  تمامی رشته های وزارت بهداشت و همچنین آزمون های زبان مورد نیاز می توانند جهت مشاوره در زمینه چگونگی شرکت در این رشته ها، منابع، نحوه مطالعه و آمادگی برای شرکت درآزمونبا گروه آموزشی استاد رضا زاده که با بهره گیری از مشاورین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات مشاوره  درزمینهآزمون های وزارت بهداشت می باشند، تماس حاصل نمایند.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود