ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » منابع زبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

منابع زبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

در تاریخ : 18 آبان 1395
نظرات : 1
بازدیدها : 4964
 • Like
 • 0
تا قبل از سال 93 به مدت چند سال کتابهای موزائیک و ... به عنوان رفرنس برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت معرفی شده بودند که از سال 93 رفرنس های درس زبان عمومی این آزمون تغییر پیدا کرد و به احتمال زیاد همچون گذشته این کتاب ها به مدت چند سال بعنوان رفرنس درس زبان انگلیسی كنكور كارشناسي ارشد پزشكي باقی خواهند ماند، اسامی رفرنس های زبان عمومی کارشناسی ارشد به شرح زیر می باشد:


همانطور که می دانید زبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، عمومی است و لغات خیلی تخصصی در آن کاربردی نخواهند داشت لذا خواندن لغات تخصصی پزشکی برای این آزمون توصیه نمی شود. با توجه به اینکه آزمون کارشناسی ارشد رقابتی برای انتخاب آماده ترین و شایسته ترین افراد از لحاض علمی برای ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی است و محدود نمودن این رقابت به منبع مشخص فاقد توجیح علمی می باشد، لذا معرفی منابع ایجاد محدودیتی برای این آزمون نخواهد کرد و داوطلب باید برای توفیق بیشتر مطالعات گسترده تر و متنوع تری را برای دستیابی به سطح مناسب و تسلط کامل بر موضوع داشته باشد.

گروه آموزشی استاد رضا زاده با بهره گیری از مشاورین مجرب و متخصص و بهره گیری از تجربیات نفرات برتر کنکور توانسته جزوات مفید و ارزشمندی در زمینه زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تهیه نماید ،که به داوطلبین استفاده از آنها قویا پیشنهاد می شود.

جهت بهره مندی از خدمات مشاوره در زمینه  زبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، با گروه آموزشی استاد رضا زاده تماس حاصل نمایید.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظرات :
 1. 
  میهمان
  فرج اله جعفری  در تاریخ : 23 آذر 1395 18:50
  با سلام من کارشتاسی تربیت بدنی دارم میگفتن تصویب شده که میتونم در کنکور ارشد علوم تشریحی شرکت کنم ایا در دفترجه امسال جز زیر شاخه علوم تشریحی هست ممنونم

  پاسخ  1
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود