ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

در تاریخ : 18 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1084
  • Like
  • 0
منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی طی کنکور های سال های 94-95 و 95-96 این رشته به همراه رشته های میکروب شناسی، انگل شناسی و ویروس شناسی تحت عنوان مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 نامگذاری شدند و هر 4 عنوان رشته نامبرده(ميکروب، ويروس، انگل، قارچ) تحت عنوان گرايش هاي مجموعه علوم آزمايشگاهي 1 به حساب مي آيند.
لذا دو سال متوالی است که دفترچه سوالات این 4 گرايش بصورت یکسان و البته با ضرایب متفاوت برای هر گرایش ارائه می گردد. به این صورت که کارنامه صادر شده برای هر گرایش با توجه به ضریب متفاوت در هر گرایش محاسبه می گردد.
به عنوان مثال کسی که مایل به قبولی در گرایش قارچ شناسی است، می بایست به سوالات قارچ بهتر پاسخ بدهد حتی اگر تعداد سوالات این درس با درس انگل شناسی یکسان باشد. منابع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت به شرح زیر می باشد.


بدیهی است که مطالعه تمامی کتاب های رفرنس برای دانشجویان عزیز سخت و دشوار خواهد بود و همچنین ممکن است موجب نا امیدی و سلب اعتماد به نفس این عزیزان در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت گردد. از این رو گروه آموزشی استاد رضا زاده با بهره گیری از جزواتی که توسط مشاورین مجرب و متخصص و نفرات برتر کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تهیه و تنظیم شده و همچنین ارائه خدمات مشاوره در این زمینه، همراه مناسبی برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد می باشد.

جهت بهره مندی از خدمات مشاوره در زمینه  رشته کارشناسی ارشد قارچ شناشی پزشکی،منابع ،نحوه مطالعه و ... با گروه آموزشی استاد رضا زاده تماس حاصل نمایید.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود