ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » دکترای بیوتکنولوژی پزشکی

دکترای بیوتکنولوژی پزشکی

در تاریخ : 02 آذر 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1246
  • Like
  • 0

بيو تكنولوژييعني بكارگيري روشهاي علمي و فني در تبديل برخي مواد به كمك عوامل زيستي براي توليد كالا و خدمات. به طور کلی می توان گفت هر گونه کنش هوشمندانه بشر در آفرینش، بهبود و عرضه فرآوردههای گوناگون با استفاده از جانداران، به ویژه از طریق دستکاری آن‌ها در سطح مولکولی در حیطه این مهمترین، پاک‌ترین و اقتصادی‌ترین فناوری سده حاضر، بیوتکنولوژی، قرار می‌‌گیرد.


امروزه بیوتکنولوژی یکی از علوم استراتژیک و غالب در کشورهای پیشرفته دنیاست و در کشوری مثل ایران که می خواهد خود را از وابستگی مطلق به نفت و درآمد آن برهاند، یکی از جایگزین های بسیار مناسب به شمار می رود. از آنجا که تحصیل در بالاترین سطوح این رشته و اخذ مدرک دکتری در سیستم فعلی آموزشی همیشه مورد توجه داوطلبین بوده، از این رو رقابت برای قبولی در دکترای بیوتکنولوژی پزشکی بسیار بالا می باشد.


دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش دکترای بیوتکنولوژی پزشکی به شرح زیر می باشد:

بیوتکنولوژی پزشکی:دانشگاه تهران(3)، شهید بهشتی(3)،تربیت مدرس(4)،انستیتو پاستور(4)، ایران(3)، سمنان(3) ، گلستان(3)، بقیت اله(4)، تبریز(2)، همدان(3)، شیراز(2)، شهرکرد(3)، مشهد(4)


داوطلبین علاقه مند به شرکت در دکترای رشته بیوتکنولوژی پزشکی می توانند جهت مشاوره در زمینه چگونگی شرکت در این رشته ، منابع، نحوه مطالعه و آمادگی برای شرکت در دکترای بیوتکنولوژی پزشکی با گروه آموزشی استاد رضا زاده که با بهره گیری از مشاورین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات مشاوره درزمینه کنکور دکترای وزارت بهداشت، می باشند، تماس حاصل نمایند.گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود