ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » کارشناسی ارشد خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی)

کارشناسی ارشد خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی)

در تاریخ : 01 آذر 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1209
  • Like
  • 0
رشته هماتولوژی (خون شناسی) یکی از رشته های تخصصی در رشته های علوم پزشکی است، در کل هدف از این رشته فرا گرفتن کلیات خون شناسی ، بیماری های خونی و آموزش برای کار در آزمایشگاه هماتولوژی می باشد.
 
هدف از پروش هماتولوژیست ها آموزش افرادی است که بر مبنای خون شناسی قادر به انجام کار های آزمایشگاهی و کمک به تشخیص بیماری های خونی، تهیه فراورده های خونی و آشنایی به بانک خون و مراحل انتقال خون باشند. رشته هماتولوژی در بین دانشجویان ایرانی طرفداران بسیاری دارد و در بین سه رشته برتر مورد انتخاب توسط دانشجویان شرکت کننده در کنکور ارشد وزارت بهداشت قرار می گیرد.
 
دانشگاه های پذیرنده دانشجو در رشته هماتولوژی (خون شناسی)  شامل موارد زیر می باشند:
دانشگاه علوم پزشکی ایران، سازمان انتقال خون، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی کرمان،دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،دانشگاه علوم پزشکی تبریز،دانشگاه تربیت مدرس

به دلیل تقاضای بالا برای شرکت دررشته  هماتولوژی (خون شناسی) ، قبولی در این رشته سخت محسوب شده  و همواره کنکور کارشناسی ارشد هماتولوژی (خون شناسی)  نگرانی هایی را برای داوطلبین عزیز در بر دارد.

دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده  از مشاورین با تجربه در زمینه کنکور کارشناسی ارشد استفاده می کند. در این دپارتمان روش های موفقیت در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در اختیار داوطلبان کنکور قرار می گیرد. داوطلبان می توانند از روش های برنامه ریزی دروس آزمون کارشناسی ارشد هماتولوژی (خون شناسی)  و همچنین منابع کمک آموزشی کنکور کارشناسی ارشد این رشته  اطلاعات لازم را کسب نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و موفقیت قطعی در آزمون هماتولوژی (خون شناسی)  وزارت بهداشت با کارشناسان دپارتمان تماس حاصل نمایید.


گروه آموزشی استاد رضازاده

دسته بندی : دسته بندی / هماتولوژی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود