ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » مشاوره و برنامه ریزی برای ارشد ژنتیک انسانی وزارت بهداشت 97-96

مشاوره و برنامه ریزی برای ارشد ژنتیک انسانی وزارت بهداشت 97-96

در تاریخ : 28 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 2057
  • Like
  • 0
در این مرحله از سال که تقریباً 6 ماه تا برگزاری آزمون رشته های ارشد در وزارت بهداشت باقیست تنها یک سئوال بزرگ و مهم در ذهن دانشجویان علاقه مندی که تا کنون موفق به مطالعه برای آن نشده اند و یا مطالعات اندک و پراکنده ای داشته اند وجود دارد: ** آیا میتوان در این مدت باقیمانده، به قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت امیدوار بود ؟ ** همانطور که میدانید آزمون کنکور یک آزمون چهار گزینه ایست که در واقع طراحان علاوه بر مطرح نمودن سئوال، پاسخ آنرا نیز در یکی از گزینه ها به دانشجو میدهند و دانشجو تنها با داشتن یک تسلط نسبی قادر است بهترین پاسخ را انتخاب نماید که تقریبا در بد ترین (دقت کنید در بدترین) حالت 25% احتمال پاسخ صحیح وجود دارد؛  از طرفی با افزایش ظرفیت پذیرش در رشته های مختلف در سالیان جاری و همچنین پذیرش در دانشگاه های بین المللی امکان پذیرش شما حتی با همین مقدار اندک مطالعه وجود دارد.
 
اما برای رسیدن به این موفقیت و گرفتن بهترین نتیجه چند ابزار مهم نیاز است: 
o  یک برنامه ریزی مدون و منظم تا روز آزمون. 
o  جزوات خلاصه و منطبق با منابع ذکر شده وزارت بهداشت که بتواند جایگزین خوبی بجای خواندن آن منابع حجیم باشد.  
o  یک مشاور خوب و با تجربه که خود این مسیر را قبلا طی کرده باشد و راه های میانبر را برای رسیدن به هدف در کوتاهترین زمان به شما آموزش دهد. 

مشاوره های حضوری و تلفنی به صورت مستقیم با مشاوران دپارتمان استاد رضا زاده این امکان را به دانشجویان خواهد داد تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را در این مدت باقی مانده به دست آورند.

در دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده روش های موفقیت در آزمون ارشد وزارت بهداشت در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. داوطلبان می توانند از روش های برنامه ریزی دروس آزمون ارشدوزارت بهداشت  و همچنین منابع کمک آموزشی این  کنکور اطلاعات لازم را کسب نمایند.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود