ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » مشاوره تخصصی مقاله نویسی

مشاوره تخصصی مقاله نویسی

در تاریخ : 28 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 813
  • Like
  • 0
مقالات علمی نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد. به تجربه ثابت شده است که دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند. به همین دلیل داشتن مقاله‌ی علمی هم به دانشجویان کارشناسی و هم به دانشجویان کارشناسی ارشد توصیه می‌شود، اما دانشگاه‌ها از دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار بیشتری برای داشتن مقاله دارند. به همین دلیل چنانچه دانشجوی کارشناسی ارشد هستید و قصد ادامه‌ی تحصیل در مقطع دکترا را دارید،‌ در چاپ مقالات علمی کوشش جدی نمایید. 

مقالات علمی معمولا در کنفرانس‌ها و ژورنال‌ها چاپ می‌شوند. از نظر اعتبار تمام کنفرانس‌ها و ژورنال‌ها یکسان نیستند و کیفیت مقالاتی که در آنها چاپ می‌شود بسیار متفاوت است. توجه داشته باشید که وقتی برای ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور اقدام می‌کنید، کسی معمولا مقالات شما را نخواهد خواند، بلکه تعداد مقالات شما و اعتبار جایی که مقالات شما در آن چاپ شده است، معیار ارزشیابی خواهد بود. بنابراین سعی کنید که مقالات خود را به کنفرانس‌ها و ژورنال‌هایی که از نظر کیفی در سطح بالاتری قرار دارند ارسال نمایید.

دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده  از مشاورین با تجربه در زمینه مقاله نویسی استفاده می کند. در این دپارتمان روش های صحیح و کاربردی مقاله نویسی و آموزش کامل یک مقاله علمی در اختیار دانشجویان و پژوهشگران عزیز قرار می گیرد. این عزیزان می توانند در مورد روش های علمی برای مقاله نویسی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

خدمات مرکز مشاوره دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده برای مقاله نویسی
o  کلاس های تئوری و عملی برای مقاله نویسی
o  معرفی بهترین منابع و مقالات برای ارجاع دهی به مقالات علمی دانشجویان و پژوهشگران
o  معرفی شرایط پذیرش و رد شدن مقاله در ژورنال های علمی
o  استخراج مقالات علمی از کار پایان نامه
o  مشاوره ارسال مقاله برای کنفرانس ها و ژورنال های معتبر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقاله نویسی  با مرکز مشاوره تحصیلی استاد رضازاده تماس بگیرید.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود