ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » درخواست همکاری برای مقاله علمی

درخواست همکاری برای مقاله علمی

در تاریخ : 28 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1009
  • Like
  • 0
مقاله علمی معمولا در نتیجه پژوهش منطقی، ژرف و متمرکز نظری،عملی یا مختلط، به کوشش یک یا چند نفر در یک موضوع تازه و با رویکردی جدید با جهت دست یابی به نتایجی تازه ، تهیه و منتشر می شود. چنین مقاله ای در واقع گزارشی است که محقق از یافته های علمی و نتایج اقدامات پژوهشی خود برای استفاده سایر پژوهشگران، متخصصان و علاقمندان به دست می دهد.

تهیه گزارش از نتایج مطالعات و پژوهش های انجام شده، یکی از مهم ترین مراحل پژوهشگری به شمار می رود؛ زیرا اگر پژوهشگر نتواند دستاورد های علمی خود را در اختیار سایر محققان قرار دهد، پژوهش او هر اندازه هم که مهم باش، به پیشرفت علم کمکی نخواهد کرد؛چون رشد و گسترش هر عملی از طریق ارائه و به هم پیوستن دانش فراهم آمده و از سوی فرد فرد اندیشمندان آن علم تحقق می باشد.
با توجه به اهمیت رزومه علمی در روند تحصیل و اشتغال خصوصا در مقاطع تحصیلات تکمیلی و بخصوص دکترا و سایر زمینه ها برآن شدیم تا عرصه ای جهت هموار شدن هر چه بیشتر فعالیت های علمی و پژوهشی دانشجویان کشور در راستای تهیه، نگارش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر ISC , ISI , علمی- پژوهشی و همچنین  کنفرانس های داخلی و خارجی... ، را فراهم آوریم. دانشجویان و پژوهشگران عزیز می توانند برای انجام پروژه های مشترک و چاپ مقالات علمی مشترک با متخصصین و پژوهشگران دیگر همراه شوند و سطح علمی خود را به نحوی، درست بالا ببرند.

دانشجویان عزیز مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا  می توانند جهت مشاوره و راهنمایی در زمینه چگونگی مقاله نویسی ، همکاری در طرح های پژوهشی ، چاپ مقالات مشترک و ... با  گروه آموزشی استاد رضا زاده که با بهره گیری از اساتید و  متخصصان این زمینه  آماده ارائه خدمات مشاوره می باشد، تماس حاصل نمایند.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود