ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » مشاوره تخصصی انتخاب رشته های دارای بازار کار مناسب در وزارت بهداشت

مشاوره تخصصی انتخاب رشته های دارای بازار کار مناسب در وزارت بهداشت

در تاریخ : 24 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1271
  • Like
  • 0
کاملا مشخص است که دلیل استقبال بالای داوطلبین تحصیلات تکمیلی از کنکور ارشد و دکترای وزارت بهداشت بازار کار مناسب این رشته ها می باشد. در جامعه کنونی ما یکی از مهم ترین دلایل انتخاب رشته و یا حتی ادامه تحصیل در مقطع  کارشناسی ارشد و دکترا ، جایگاه شغلی و توانایی کسب صندلی آن می باشد.
 
از این رو رشته های وزارت بهداشت به دلیل کاربردی تر بودن و داشتن جایگاه در مراکز درمانی و ادارات زیر مجموعه های وزارت بهداشت و بازار کار آنها دارای اهمیت بیشتری می باشند. دانشجویان دکترای وزرات بهداشت همزمان با تحصیل دریافت کمک هزینه تحصیلی نیز دارند و این مزیت بزرگی نسبت به دکترای وزارت علوم می باشد.حتی در مقایسه با مقاطع تحصیلی مشابه نیز این رشته ها نسبت به بقیه رشته ها پیشتاز می باشند. تا جایی که  ایمنی شناسی پزشکی، ژنتیک پزشکی، تغذیه، پزشکی ملکولی، بیوتکنولوژی پزشکی جزو بهترین گرایش ها برای  مقطع phD پزشکان عمومی محسوب می شوند.
 
با این توصیفات قبولی در رشته های ارشد و دکترای وزارت بهداشت به دلیل تقاضای بالا مشکلتر از بقیه رشته ها خواهد بود. رسیدن به این موفقیت نیاز به برنامه ریزی مدون و آموزش قوی دارد. دپارتمان تحصیلی استاد رضا زاده با تجربه بالا در این زمینه روش های موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد و  ph.D  در اختیار داوطلبان قرار می دهد.
داوطلبان می توانند از روش های برنامه ریزی دروس آزمون  ارشد و دکترای وزارت بهداشت و همچنین منابع کمک آموزشی این  کنکور ها اطلاعات لازم را کسب نمایند.

خدمات مرکز مشاوره دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده برای کنکور های ارشد و دکترای وزارت بهداشت
روش های برنامه ریزی تحصیلی 
معرفی بهترین منابع کنکور وزارت بهداشت
معرفی شرایط شرکت در آزمون وزارت بهداشت
ارائه روش های مطالعه دروس کنکور وزارت بهداشت

معرفی شرایط پذیرش در مراحل مختلف کنکور های وزارت بهداشت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنکور ارشد و دکترای وزارت بهداشت و جستجو در مورد بهترین بازار کار در بین رشته های وزارت بهداشت، با مرکز مشاوره تحصیلی استاد رضازاده تماس بگیرید.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود