ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » مشاوره انتخاب رشته آزمون دکترای وزارت بهداشت

مشاوره انتخاب رشته آزمون دکترای وزارت بهداشت

در تاریخ : 24 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 816
  • Like
  • 0
هر سال داوطلبان زیادی در آزمون ورودی دکترای وزارت بهداشت دانشگاه ها شرکت می کنند و بعد از چند ماه، کارنامه نتایج اولیه را که تا حدودی نشانگر رتبه آنها نیز می باشد را دریافت می کنند.
 
تحلیل صحیح در نتایج اولیه این آزمون و انتخاب رشته و گزینش بعدی و همچنین توانایی شرکت در مصاحبه علمی برای داوطلبین بسیار سرنوشت ساز است. اما نحوه تحلیل این کارنامه ها بستگی به اطلاعات و تجربه  داشته و اگر اشتباهی صورت گیرد مستقیما در سرنوشت داوطلبین محترم تاثیر گذار خواهد بود.
 
از این رو انتخاب اشخاصی که توانایی مشاوره صحیح برای انتخاب رشته داشته باشند جزو مهم ترین وظایف داوطلبین می باشد. همچنین مصاحبه علمی داوطلبین که از کنکور 97-96 هم تراز آزمون کتبی شده و آن هم سهمیه 50% دارد؛ برای داوطلبین بسیار نگران کننده و همچنین سرنوشت ساز است.
 
تجربیان فراوان کارشناسان و مشاوران دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده همواره چراغ راهی برای داوطلبین کنکور دکترای وزارت بهداشت بوده است، از این رو بررسی های لازم برای  انتخاب رشته مناسب با توجه به تمامی شرایط از جمله، رشته محل، اعتبار دانشگاه، رنکینگ رشته مورد نظر در هر دانشگاه، جایگاه علمی رشته های مختلف و ... بررسی شده و بهترین گزینه ها پیش روی داوطلب عزیز قرار می گیرد.

داوطلبین برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور دکترای  وزارت بهداشت می توانند جهت مشاوره دراین  زمینه با گروه آموزشی استاد رضا زاده که با بهره گیری از مشاورین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکور دکترا می باشد، تماس حاصل نمایند.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود