ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » مشاوره تخصصی انتخاب رشته دانشگاهی

مشاوره تخصصی انتخاب رشته دانشگاهی

در تاریخ : 24 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 871
  • Like
  • 0
در ایران کنکور های کارشناسی ارشد و دکترای متعددی برگزار می شود. آزمون کارشناسی ارشد و دکترای  وزارت بهداشت دو کنکور پر طرفدار برگزار شده در ایران هستند که مجری این آزمون ها وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد.
 
این آزمون ها به دلیل جذب دانشجویان زیر گروه های پزشکی و پیراپزشکی به دانشگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. تعدد رشته های مختلف و شرایط شرکت در هر یک از گروه های امتحانی بسیار متنوع بوده و انتخاب رشته دانشگاهی را برای داوطلبین مشکل و گیج کننده می کند. اما این انتخاب باید بر اساس علایق داوطلبین، داشتن شرایط لازم برای شرکت در این رشته ها ، آینده شغلی هر رشته، امکان ادامه تحصیل در مقاطع بعدی و ... باشد. بر اساس تجربیان کسب شده و همین طور شرایط حاکم بر جامعه پیشنهاد اول ما شرکت در آزمون های کارشناسی ارشد و دکترای وزارت بهداشت می باشد.

دپارتمان تحصیلی استاد رضازاده از مشاورین با تجربه در زمینه کنکورکارشناسی ارشد و  دکترای وزارت بهداشت استفاده می کند. در این دپارتمان روش های موفقیت در آزمون کار شناسی ارشد و  دکترای تخصصی وزارت  بهداشت در اختیار داوطلبان این کنکور قرار می گیرد. داوطلبان می توانند از روش های برنامه ریزی دروس و همچنین منابع کمک آموزشی کارشناسی ارشد و دکترای وزارت بهداشت اطلاعات لازم را کسب نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره تخصصی برای انتخاب رشته دانشگاه های وزارت بهداشت با مرکز مشاوره تحصیلی استاد رضازاده تماس بگیرید.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود