ارشد وزارت بهداشت | دکتری وزارت بهداشت | لیسانس به پزشکی | جزوات کنکور بهداشت | مشاوره ارشد وزارت بهداشت | کنکور سراسری

» » » منابع آزمون کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی

منابع آزمون کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی

در تاریخ : 23 آبان 1395
نظرات : 0
بازدیدها : 1088
  • Like
  • 0
به راحتی می توان گفت که کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دشوارترین کنکور کارشناسی ارشد برگزار شده در ایران می باشد. به دلیل بازار کار مناسب رشته های علوم پزشکی داوطلبین زیادی تمایل به شرکت در رشته های مختلف کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دارند و از این رو رقابت برای کسب صندلی دانشگاهی در رشته های این آزمون سخت و دشوار به نظر می رشد.
 
هر ساله وزارت بهداشت منابعی را برای کنکور ارشد وزارت بهداشت معرفی می کند .مثلا برای درس میکروب شناسی در مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 کتاب های واکر، جاوتز، جوکی ، و مورای معرفی شده اند. مطمئنا شما در برگه آزمون کنکور کار شناسی ارشد وزارت بهداشت ،از هر کتاب  با چند سوالی مواجه خواهید شد.
 
برخی داوطلبان به اشتباه شروع به خواندن کتاب های رفرنس می کنند که اغلب برای آنها بسیار وقت گیر بوده و به احتمال زیاد به دلیل سنگینی مطالب موجب نا امیدی آنها می شود.  داوطلبین عزیز باید در نظر داشته باشند که کسانی که موفقیت های شایسته ای در کنکور ارشد وزارت بهداشت کسب کرده اند، وقت و انرژی خود را صرف خواندن کتاب های رفرنس سنگین نکرده اند.
 
گروه آموزشی استاد رضا زاده با بهره گیری از جزواتی که توسط مشاورین مجرب و متخصص و نفرات برتر کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تهیه و تنظیم شده و همچنین ارائه خدمات مشاوره در این زمینه، این مشکل را برای داوطلبین عزیز حل کرده و راه بسیار مناسبی را برای دستیابی داوطلبین عزیز به نتیجه مطلوب در کنکور ارشد وزارت بهداشت فراهم کرده است.

جهت بهره مندی از خدمات مشاوره در زمینه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت،منابع، جزوات هر رشته، نحوه مطالعه و ... با گروه آموزشی استاد رضا زاده تماس حاصل نمایید.


گروه آموزشی استاد رضازاده

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود